הצהרת נגישות

"רינת אברהם – עיצוב פנים" רואים חשיבות רבה בהנגשת שירותיה לאנשים עם מוגבלות. אנו פועלים באופן שוטף להנגשת השירותים שלנו, לרווחת כלל הלקוחות ובהם לקוחות עם מוגבלות. התאמות אלו נערכו בהתאם להוראות הנגישות בדין תוך הסתייעות בגורמי מקצוע מתחום הנגישות במטרה להעניק שירות נגיש וחוויית לקוח מיטבית.

נגישות אתר האינטרנט:
אתר זה עושה שימוש בטכנולוגיות שונות שנועדו להפוך אותו לנגיש ככל האפשר. באתר מוטמע ממשק נגישות המאפשר לאנשים עם מוגבלות ספציפית להתאים את ממשק המשתמש של האתר ולעצב אותו על פי צרכיהם.

קורא מסך:
האתר מיישם את טכניקות שונות, לצד שינויים שונים בהתנהגות, על מנת להבטיח שמשתמשים עיוורים אשר משתמשים בתוכנות קוראי מסך יוכלו לקרוא, להבין וליהנות מהאתר. בכל תמונות האתר יש תיאור מדויק ומשמעותי כתג ALT (טקסט חלופי).

מיטוב ניווט במקלדת:
באתר נעשו מאמצים רבים על מנת לאפשר ניווט מקלדת ללא פגיעה בעיצוב ובחווית המשתמש. משתמש אשר מעוניין לנווט באתר בעזרת המקלדת יכול לגלול בעזרת החצים מעלה ומטה, לנווט בין הכפתורים בעזרת מקש ה- TAB ולבחור בעזרת Enter.

התאמות ממשק המשתמש:
בעזרת לחיצה פשוטה על תוסף הנגישות ניתן להתאים את ממשק המשתמש לצרכי הלקוח.

  • התאמות גופן – משתמשים יכולים להגדיל ולהקטין את גודלו, לשנות את סוגו, להתאים את המרווח, היישור, גובה הקו ועוד.
  • התאמות צבע – המשתמשים יכולים לבחור פרופילי ניגודי צבע שונים כגון אור, כהה, הפוך ושחור-לבן. בנוסף, משתמשים יכולים להחליף ערכות צבע של כותרות, טקסטים ורקעים.
  • הדגשת תוכן – המשתמשים יכולים לבחור להדגיש אלמנטים חשובים כמו קישורים וכותרות. הם יכולים גם לבחור להדגיש אלמנטים ממוקדים או מרחפים בלבד.

 

תאימות דפדפן ותמיכה טכנולוגית:
בניית האתר נעשתה תוך שאיפה לתמוך במערך הרחב של הדפדפנים וטכנולוגיות מסייעות ככל האפשר, כך שהמשתמשים יוכלו לבחור בכלים המתאימים ביותר עבורם, עם כמה שפחות מגבלות.

הערות, ומשוב:
למרות המאמצים הרבים לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, עדיין עשויים להיות דפים או קטעים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הנגשה או חסר להם פיתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם. אנו משקיעים זמן וכסף רב לשיפור הנגישות באתר האינטרנט, כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות התקדמות טכנולוגית.
אם נמצאה תקלה, אם התגלה קושי להשתמש בהיבט כלשהו באתר ולשליחת רעיונות לשיפור, ניתן לפנות ישירות לרינת אברהם באמצעות כתובת הדוא"ל הבא: rinat@rinatadesign.com

דילוג לתוכן